Hakkımızda

Kelimelerin sihirli dünyasında başlayan onca yolculukta bizde yerimizi aldık. Anlamlandığımız, anlamlandıramadığımız onca kelimeyi bir araya getirip çıktık bu yola. İnsana duyguların, düşüncelerin aktarıldığı, ruhuna dokunduğumuz en güzel yolda yolcuyuz hep birlikte. Kelimelerin birbirleriyle ahengini, dansını, aşkını, sevdasını aktarmaya çalışacağız. Anlatımlarımızla insana, doğaya, böceğe, kelebeğe, kuşlara onlarca canlıya dokunacağız. 
 
Bazen bir hikaye, bazen bir düz yazı, bazen şiir, bazen masal, bazen de bir deneme olarak çıkacağız karşınıza. İçimizdeki heyecanı, sevgiyi, saygıyı, var oluşumuzun değeri olan yaşamı aktaracağız. Kalemden kağıda dökülecek fikirler, aşklar, sevdalar. 
 
Bu sihirli dünyada birçok eser bırakıp gitmiş onca üstadın yolunda yürüyerek devam edeceğiz yolumuza. Sevdasını, fikrini, acısını, anılarını, geçmişini, geleceğini, umutlarını, hayallerini kalemine döken edebiyat gönüllülerinin oluşturduğu bu sitede sizlerle buluşmaktan son derece sevinçli ve mutluyuz.
 
Yürüdüğümüz bu yolda kaleminden özgürce çıkan hikayeler karşılayacak sizleri. Bu yolda bizimle yürüyen kalemdaşlarımız ve bizimle aynı heyecanı paylaşan siz sevgili okurlarımızla birlikte yol alacağız. Teknolojinin hızla ilerlediği bu çağda yazmaya ve okumaya gönül vermiş insanların birlikte oluşturduğu bu sitede sizlere edebiyata dair bir çok yazı ve bilgiyi doğru ve hızlı bir şekilde hiçbir karşılık beklemeden sunmak, yeni kalemlere edebiyat yolunda yardımcı olmayı amaç edindik. Yenilikçi, çağdaş, özgürlükçü anlayışla hiçbir fikir veya siyasi görüş etkisinde olmadan yazacağız ve sizlere ulaşacağız. 
 
Antalya Bilim Üniversitesi ve Ayzıt Yayınlarının birlikte düzenlediği Yaratıcı Yazarlık ve Senaristlik Eğitim programı ile birçok farklı kalemin bir araya geldiği insanlar tarafından oluşturulan bu site ile siz sevgili okurlarımıza hizmet etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz. İnşallah hep birlikte çok daha güzel işlere imza atacağız. Birçok güzel proje ile ülkemize hizmet etmek istiyoruz. Bu yolda bizimle yürüyen tüm yazmayı seven ve okumaya, paylaşmaya değer veren insanları bir arada göreceğiz. 
 
O zaman hepimiz için bu heyecanı paylaşmak ve mutlu kalmak adına herkese merhabalar….
 
 
KÜNYE
 
Yayın Danışmanları
Arzu ÖZDEMİR
Hüseyin ERGÜDEN
İsmail KAPLAN
 
Yazı İşleri Sorumlusu
Hüseyin ERGÜDEN
 
Editörler
Arzu ÖZDEMİR
R.Serkan BOZKUŞ
Zeynep Yüksek TOKMAK
 
Grafik ve Web Tasarım
İsmail KAPLAN
 
Şiir, yazı vs.. çalışmalarınız için: 
 
Sosyal Medya :
 
 
 
 
Bilgilendirme : Yayın kurulumuz yazılar üzerinde düzenlemeler yapabilir. Web sitemizde yayınlanan yazılar kaynak gösterilerek kullanılabilir. Web sitemizde yayınlanan yazı ve reklamların her türlü mesuliyeti yazarlarına ve sahiplerine aittir.
 

Yorumlar

  • Henüz yorum yazılmamış. İlk yazan siz olmak ister misiniz?

Yorumunuzu Paylaşın